ŠKODA KODIAQ

Největší z rodiny
SUV dlouhé 4,7 metru s až 7 sedadly a nejmodernější technologií


SEBEVĚDOMÝ DESIGN

ŠKODA KODIAQ se vyznačuje dokonalou souhrou ladných linií, dynamických křivek a robustního vzhledu, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná.


INTERIÉR PŘÁTELSKÝ K RODINĚ

Sedm sedadel a velký zavazadlový prostor jsou nejvýraznější atributy prostorného interiéru. Samozřejmostí je naprostý dostatek prostoru vpředu a na druhé řadě sedadel.


KOMFORT, NA KTERÝ SI SNADNO ZVYKNETE

Až zažijete vysoký standard odhlučnění interiéru a pohodlí podvozku, už nikdy se nebudete moci spokojit s ničím menším.


ZÁBAVA BEZ HRANIC

Co rodina, to jiný příběh. Časté výlety do hor a výpravy mimo asfalt? Pohon 4x4, Off-road jízdní režim, asistent pro jízdu z kopce a vysoká světlá výška se budou v terénu určitě hodit.

NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY


ASISTENT MANÉVROVÁNÍ S PŘÍVĚSEM

Chcete si pořídit karavan, ale představa, že s ním couváte, připomíná noční můru? Nový asistent manévrování s přívěsem to zvládne za vás. Stačí, abyste si vybrali, do jakého prostoru chcete zacouvat, kdy se rozjet a kdy zastavit, řízení už proběhne zcela automatizovaně.


FUNKCE MATRIX

Funkce Matrix dokáže upravovat světelný kužel a vypínat jednotlivé segmenty světlometu v závislosti na aktuálních datech z multifunkční kamery za předním sklem a „maskovat“ tak několik vozidel zároveň. To poskytuje řidiči maximální světelný výkon, aniž by oslňoval ostatní účastníky silničního provozu.


PREDIKTIVNÍ TEMPOMAT

Nový prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě situace před vozem upravuje rychlost i na základě rozpoznaných značek a na základě mapových podkladů v navigaci. Zpomalí tedy při vjezdu do obcí, před kruhovým objezdem, zatáčkou či odbočením.


ASISTENT ZMĚNY JÍZDNÍHO PRUHU

Díky dvěma radarovým senzorům v zadní části vozu detekuje asistent změny jízdního pruhu vozidla blížící se zezadu nebo vozidla v mrtvém úhlu vašeho automobilu. O aktuální situaci jste informováni ve formě LED signálu na vnitřní straně krytů zpětných zrcátek. Asistent změny jízdního pruhu dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tudíž vás účinně varuje před nebezpečnými situacemi na dálnicích a rychlostních silnicích.

POKROČILÁ KONEKTIVITA

Pokročilá konektivita modelu KODIAQ usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

DOSTUPNÁ MOTORIZACE

 

Pokud preferujete benzínové motorizace, máte na výběr široké spektrum. Od 110 kW s manuální převodovkou až po 180 kW ve spojení s automatickou převodovkou DSG a pohonem 4x4, který je exkluzivně určený pro model RS. Pro naftové motorizace, které jsou vždy ve spojení s automatickou převodovkou, máte na výběr 110 kW s pohonem předních nebo všech kol a 147 kW výhradně s pohonem všech kol.

VÝBAVOVÉ STUPNĚ

AMBITION

Výbavový stupeň Ambition obsahuje například 17“ kola z lehké slitiny, LED přední a zadní světla, parkovací senzory vpředu i vzadu, dvouzónovou automatickou klimatizaci, světelný a dešťový senzor, infotainment Bolero 8“ s bezdrátovým SmartLinkem, přípravu pro tažné zařízení a spoustu dalších položek.

STYLE

Výbavový stupeň Style přidává například 18“ kola, polokožený interiér, 10“ virtuální kokpit, zadní parkovací kameru, vyhřívání předních sedadel a volantu, KESSY – bezklíčové zamykání a startování, infotainment Amundsen 8“ s navigací, sunset, adaptivní tempomat a mnoho dalších prvků luxusní výbavy.

L&K

Vrcholný stupeň Laurin&Klement hýčká pasažéry takovými položkami, jako jsou ventilovaná přední sedadla, kožené čalounění, vyhřívané čelní sklo, Matrix-LED přední světlomety, adaptivní podvozek DCC s progresivním řízením, virtuální pedál, sound systém CANTON či paket Asistovaná jízda 2.0 Top.

SPORTLINE

Sportline nabídne spojení bohaté výbavy a sportovního vzhledu, kterým se odlišíte od ostatních. Ať už 19" koly z lehké slitiny, černými doplňky karoserie, tak i sedadly ve sportovním provedení, která jsou zároveň i komfortní

RS

Spojení karoserie SUV s benzínovým motorem o síle 245 koní přináší jedinečný zážitek na každý den.

Ceník ke stažení