Akční nabídka filtrů pevných částí

Filtr pevných částí

Filtr pevných částic, takzvaný DPF filtr, významnou měrou přispívá k ekologicky šetrnému provozu moderních vozů s naftovým motorem. Filtr během provozu vozidla zachytává pevné částice a během takzvané regenerace dochází při teplotě okolo 500°C k jejich vypálení. Systém čištění spalin s DPF filtrem je vysoce účinné a také technicky sofistikované zařízení, jehož 100% funkčnost může kromě kvality tankovaných paliv, provozních podmínek a stylu jízdy ovlivňovat mnoho dalších faktorů. Využijte akční nabídku výměny DPF filtru za zvýhodněné ceny. Vybrat si můžete DPF filtry ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů nebo pro automobily starší 4 let z palety ŠKODA Economy dílů.

Filtry ŠKODA

Economy DPF filtr za 12 900 Kč

ŠKODA Economy díly reflektují zůstatkovou hodnotu a jsou nabízeny pro vozy straší 4 let. Keramická vložka Economy DPF filtru však obsahuje stejný podíl drahých kovů jako filtr originální a jeho funkčnost je tedy stejná.

Originální DPF filtr za 16 900 Kč

ŠKODA Originální filtr vzniká zároveň s vývoje nového vozu a podléhá nejpřísnějším standardům. Je vyroben z nerezového plechu a obsahuje vysoký podíl drahých kovů, které zaručují správnou funkci filtru.

Spousta dobrých důvodů proč mít DPF v dobré kondici

Filtr pevných částic je komplexní díl, který v sobě skrývá sofistikovaná konstrukční řešení. Kvalitní DPF využívá mimo jiné vysoce precizní voštinovou strukturu vytvořenou z karbidu křemíku a komponenty z drahých kovů s katalyticky redukčními účinky, například platinu a paladium.

Správná funkce filtru pevných částic zaručí:

  • bezvadný chod motoru nižší spotřebu paliva
  • menší opotřebení dalších součástí motoru
  • další roky bezstarostného provozu vozidla

Pouze ŠKODA Originální a Economy filtry pevných částic jsou to nejlepší řešení pro Váš vůz. Zaručují totiž 100% kompatibilitu s Vaším vozem.

Uvedené ceny jsou doporučené maloobchodní ceny ŠKODA AUTO a.s. a včetně DPH, platí do odvolání nebo vyprodání zásob. ceny neobsahují montáž. Ceny jsou platné při vrácení původního DPF. Kompatibilitu a cenu vždy konzultujte dle konkrétního VIN kódu vozidla.
Kontakt: 548 421 461, info.brno1@porsche.cz

 

 OBJEDNAT DO SERVISU